Polish Student Organization

PSO jest organizacją zrzeszającą studentów i absolwentów uczelni nowojorskich oraz z okolic Nowego Jorku. Naszą misją jest integrowanie młodych ludzi polskiego pochodzenia oraz szerzenie informacji na temat możliwości wyższego wykształcenia w Stanach Zjednoczonych wśród Polonii amerykanskiej. Poprzez organizowanie wydarzeń kulturalnych oraz sesji informacyjnych, propagujemy znaczenie wyższej edukacji oraz jednoczymy młodych ludzi pragnących dzielić się swoimi doświadczeniami. Od dłuższego już czasu jesteśmy ważnym źródłem informacji o studiach w Ameryce, zaś jednym z naszych priorytetów jest rozwinięcie naszego programu stypendialnego dla studentów polskiego pochodzenia.

Nasza strona w dużej mierze odzwierciedla naszą działalność. Możecie tu znaleźć informacje o naszej organizacji, nadchodzących wydarzeniach, a także o amerykańskim systemie edukacji i o tym jak dostać się na studia w USA.

Wszystkich, ktorzy dysponuja chwila wolnego czasu i pokladami energii, albo tych  ktorzy chca nas dopingowac i wspierac nas duchowo, zapraszamy do wstapienia w szeregi PSO. Stancie sie czescia wyjatkowej i jedynej w swoim rodzaju organizacji polonijnej non-profit, ktora juz od przeszlo dwudziestu lat sluzy niestrudzenie wszystkim, ktorzy tego potrzebuja. Stan sie jednym z czlonkow naszej wielkiej rodziny, baw i ucz sie sie razem z nami. Spedzaj swoj wolny czas w doborowym towarzystwie i poznawaj ludzi, ktorych nie spotkasz nigdzie indziej!

ZAPRASZAMY!!!

Organizacja Studentów Polskich

Zmiana terminu Balu Stypendysty

Szanowni Państwo,
Z przyczyn niezależnych od nas byliśmy zmuszeni do przełożenia Balu Stypendysty 2016 na 23 kwietnia 2016. Naszym priorytetem jest w szczególności zadbać o bezpieczeństwo naszych Gości nie tylko podczas balu ale również w drodze na bal i z powrotem. Niestey, złe warunki atmosferyczne, które są przewidywane na sobote, w dużej mierze mają wpływ na spełnienie tego założenia. Godzina oraz miejsce gdzie odbędzie się bal pozostają bez zmian. Osoby, które kupiły już bilet a nie będą mogły przybyć na bal bardzo prosimy o kontakt. 
Z poważaniem, 
Zarząd PSO

Jeśli nie kupiłeś biletu na Bal Stypendysty nic straconego, kliknij przycisk poniżej.