Polish Student Organization

PSO jest organizacją zrzeszającą studentów i absolwentów uczelni nowojorskich oraz z okolic Nowego Jorku. Naszą misją jest integrowanie młodych ludzi polskiego pochodzenia oraz szerzenie informacji na temat możliwości wyższego wykształcenia w Stanach Zjednoczonych wśród Polonii amerykanskiej. Poprzez organizowanie wydarzeń kulturalnych oraz sesji informacyjnych, propagujemy znaczenie wyższej edukacji oraz jednoczymy młodych ludzi pragnących dzielić się swoimi doświadczeniami. Od dłuższego już czasu jesteśmy ważnym źródłem informacji o studiach w Ameryce, zaś jednym z naszych priorytetów jest rozwinięcie naszego programu stypendialnego dla studentów polskiego pochodzenia.

Nasza strona w dużej mierze odzwierciedla naszą działalność. Możecie tu znaleźć informacje o naszej organizacji, nadchodzących wydarzeniach, a także o amerykańskim systemie edukacji i o tym jak dostać się na studia w USA.

Wszystkich, ktorzy dysponuja chwila wolnego czasu i pokladami energii, albo tych  ktorzy chca nas dopingowac i wspierac nas duchowo, zapraszamy do wstapienia w szeregi PSO. Stancie sie czescia wyjatkowej i jedynej w swoim rodzaju organizacji polonijnej non-profit, ktora juz od przeszlo dwudziestu lat sluzy niestrudzenie wszystkim, ktorzy tego potrzebuja. Stan sie jednym z czlonkow naszej wielkiej rodziny, baw i ucz sie sie razem z nami. Spedzaj swoj wolny czas w doborowym towarzystwie i poznawaj ludzi, ktorych nie spotkasz nigdzie indziej!

ZAPRASZAMY!!!

Organizacja Studentów Polskich

Back to All Events

Siatkówka na plaży!

Szanowni studenci i sympatycy PSO, 

Z przyjemnością informujemy, że 16 sierpnia odbędzie się gra w siatkówkę na plaży organizowana przez Polish Student Organization
Zarząd PSO nie mógł zdecydować, którą plażę wybrać. Nasze propozycje to:

1. Fire Island
2. Jones Beach 
3. Long Beach 
4. Far Rockaway 

Decyzja należy do Was. Prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety wybierając swoją preferencję. 
Niezależnie od miejsca, które wybierzecie na plaży spotykamy się o godzinie 3:00 p.m. Dojazd na własną rękę. 

Masz pytania? Miejsce w samochodzie? Nie masz się z kim zabrać? Napisz do nas: pso@pso-usa.org

A tak bawiliśmy się rok temu:

Earlier Event: April 17
PSO Connect